Zajedničkom nabavom do boljih cijena

Program Zajednička nabava članovima HOK-a omogućuje razne pogodnosti.

0 Flares 0 Flares ×


Hrvatska obrtnička komora putem projekta Zajednička nabava – HOK ZNA nastoji svojim članovima omogućiti kvalitetnije i povoljnije poslovanje te osigurati poticajno poduzetničko okruženje.

To će učiniti osiguravanjem raznih pogodnosti kod dobavljača roba i usluga iz raznih gospodarskih grana, s kojima Hrvatska obrtnička komora potpiše ugovore o suradnji.

Namjera je u projekt HOK ZNA uključiti partnere iz raznih gospodarskih sektora, bitne članstvu HOK-a u svakodnevnom poslovanju.

Primjerice, na 395 benzinskih postaja INA-e u Hrvatskoj obrtnici mogu dobiti popust na kupnju goriva, uz uvjet da imaju INA-inu karticu. Slično je i kod HEP-a, koji daje popust na opskrbu električnom energijom. Uniqua osiguranje daje obrtnicima posebne uvjete kod sklapanja ugovora osiguranja.

Tvrtka SPAN daje i do 40 posto pousta na kupnju softvera tvrtke Microsoft te IT podršku po povlaštenim cijenama, s popustom između 25% i 50% standardnih cijena. I tako dalje.

Cjelovit popis partnera programa Zajedničke nabae Hrvatske obrtničke komore, potražite ovdje.

___

Autor: Pokreni posao

najkraći put do najbolje informacije za one koji žele stvarati nove vrijednosti

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Email -- 0 Flares ×
%d bloggers like this: